Afyon Yorgan & Battaniye Yıkama
Afyon Yorgan & Battaniye Yıkama

Afyon Yorgan & Battaniye Yıkama

 

Kış aylarında bizi sıcak tutması için kullandığımız yorganları yaz gelmesi ile yıkanıp temizlenmesi ve tekrar kış aylarında kullanılması için hazırlanması gerekmektedir. Çok sık kullandığınız yorganların ayda bir temizliği de yapılması gerekmektedir. Kirlenmiş yorganlar bateri üretmekte ve bu bakterilerin İnsan sağlığında virüslere sebep olmaktadır.

 
Düzenli yıkanan yorganların uzun süre sağlamlığını korur ve rahatça kullanımınıza yardımcı olmaktadır.

 

 


Evlerinizde kullandığınız hertürlü battaniye çeşitlerini; lekelerinin yumuşatılmasını sağlıyoruz daha var olan lekelere müdahale ediyoruz. Yorgan ve Battniyelere yumuşatıcı uygulanarak dezenfekte edildikten sonra kapalı kurutma alanımızda kurutulup paketlenerek sizlere teslimatı yapılmaktadır.

 

Makinalar yardımıyla yıkanan battaniyeleri toz toprak bulaşmaması için kapalı mekan kurutma odalarımızda kuruttuktan sonra nem alma odalarımızda tamamen nemden arındırdıktan sonra son kontrollerini yapıp ambalajlayarak evinize teslim ediyoruz. 

 

afyon yorgan yıkama,afyon yorgan yıkama firmaları,afyon yorgan yıkama fiyatları,afyon yorgan yıkama hizmeti,afyon yorgan yıkama yapanlar,afyon ucuz yorgan yıkama,afyon uygun fiyatlı yorgan yıkama,afyon temiz yorgan yıkama,afyon hijyenik yorgan yıkama,afyon yerinde yorgan yıkama,ataşehir yorgan yıkama,ataşehir yorgan yıkama firmaları,ataşehir yorgan yıkama fiyatları,ataşehir yorgan yıkama hizmeti,ataşehir yorgan yıkama yapanlar,ataşehir ucuz yorgan yıkama,ataşehir uygun fiyatlı yorgan yıkama,ataşehir temiz yorgan yıkama,ataşehir hijyenik yorgan yıkama,ataşehir yerinde yorgan yıkama, afyon battaniye yıkama,afyon battaniye yıkama firmaları,afyon battaniye yıkama fiyatları,afyon battaniye yıkama hizmeti,afyon battaniye yıkama yapanlar,afyon ucuz battaniye yıkama,afyon uygun fiyatlı battaniye yıkama,afyon temiz battaniye yıkama,afyon hijyenik battaniye yıkama,afyon yerinde battaniye yıkama,

Bu site, Sitesepeti ve Solido Grup güvencesi ile hazırlanmıştır. Copyright © 2014