Afyon Perde Yıkama
Afyon Perde Yıkama

Afyon Perde Yıkama

 

Perdeleriniz hangi marka hangi model olursa olsun, sorunsuz bir şekilde perde temizliği yapmaktayız. Perde temizliği esnasında ılık su ile hijyen kurallarına uygun bir şekilde yıkanmaktadır. Temizliği yapılacak olan perdelerde leke varsa özel leke çıkartıcı ürünlerimiz ile lekeler çıkartılır, perde yıkama hizmetinden sonra perdeler nemli olarak özel kurutma odalarımıza alınarak kurutulur.  Sonrasında ütüleme işlemleri yapılarak adresinize sevk edilir.

 

 Ev veya Ofis Perde temizliği konusunda deneyimli firmamız kullandığınız her türlü perdeleriniz için destek sağlayacak deneyim ve alt yapıya sahiptir. Tabi ki perde türüne göre elde ya da makinalarda yıkanmaktadır, perdeler yıkanırken özel perde yıkama şampuanlarımız kullanılmaktadır, renkleri canlılığını kaybetmez, 30 derece narin yıkama ayarında perdeleriniz temizlenmektedir.

 

 

Hizmetleri tül perde yıkanması veya ütülenmesi ve bakımı konusunda çok zahmetli bir perdedir. Bu nedenle birçok kişi evinde stor perde kullanımına ilgi göstermezler.

 

Stor perde sanıldığı kadar temizlenmesi veya yıkanması kolay bir iş değildir. En basit şekli ile perde yıkanırken ortaya çeşitli sorunlar problemler perdenin yapısına zarar verecek durumlar mümkündür.Perdelerinizi en hijyen ve titiz şekilde firmamız tarafından yıkanmaktadır.

 

 

 

 

 

Bu site, Sitesepeti ve Solido Grup güvencesi ile hazırlanmıştır. Copyright © 2014